Hakkımızda

Mavi Yachting

Mavi Yachting, 2010 yılında Kurulan ve Alanındaki çalışanlarıyla sektöre ayak uyduran bir şirkettir. Kaliteli bir hizmeti ilke edinmiş Tecrubeli ekibiyle Müşteri memnüniyetini ve evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlar. Türkiye'nin önde gelen Yat Brokher aracı kurumlarından biriyiz ve Türkiye ve Avrupa'nın her yerinde bulunan çok geniş bir yat Portföyüne sahibiz.

Yachting sektöründe güçlü bağlantılarımız sonucu sadece aracılık değil, Yachtingla ilgili karşılaştığınız her türlü sorunda size yardımcı oluyoruz. Teknolojiyi takip ederek, projeye özel ve hızlı güvenli tekne bakım ve onarım çalışmalarında çözümler üretmekteyiz.Akılcı bütçeler ile en yüksek verimi elde etmek ve kaliteli hizmet, müşteri sürekliliği sağlamak için uzun yıllar süren bir işbirliği yaratmayı hedefliyoruz.

Mavi Yachting

Kiralama ve Satış

Mavi Yachting 2010 yılından itibaren uzman kadrosu ve kurumsallığı ile kiralama ve satış hizmeti vermektedir. Size uygun planlar ve programlar dahilinde en kaliteli hizmetle beraber isteğinizi yerine getiriyoruz. Sadece satış öncesi hizmeti ile de kalmayıp sonrasında bütün Managment, Refit işlemleri içinde sizin yanınızda oluyoruz.

Mavi Yachting

Managment

Özel veya charter yat sahibi olmak, yapılması zor emek ve sabır gerektiren bir iştir. Bu yatırımın bilgili, tahmin etme gücü yüksek ve yat yönetimi konusunda belirli bir uzmanlığa sahip profesyonel bir ekip tarafından yönetilmesi şarttır.Yachting sektöründe deneyimli uzman ekibimiz siz yat sahiplerinin iyi bir servis almasını sağlamak amacıyla sektörle ilgili ulusal ve uluslararası düzenlemeleri de titizlikle takip etmektedir.

Mavi Yachting

REFIT

Mavi Yachting olarak kurulduğumuz günden bu yana ilk hedefimiz kaliteli hizmeti ilke edinmektir. Teknolojiyi takip ederek, projeye özel ve hızlı güvenli tekne bakım ve onarım çalışmalarında çözümler sunmaktır. Şirketimizin merkezi İstanbul’da olup, Hizmetlerini Türkiye'nin her yerinde ayrım gözetmeksizin verebilme kapasitesine sahiptir. Akılcı bütçeler ile en yüksek verimi elde etmek ve kaliteli hizmet, müşteri sürekliliği sağlamak için uzun yıllar süren bir işbirliği yaratmayı hedefliyoruz Bu doğrultuda nicelikten çok kaliteye değer veren bir anlayışla çalışıyoruz.